RENAULT 4 E-TECH ELECTRIC
Včeraj smo v Centru Rog predstavili novi Renault 4 E-Tech electric – ikono, ki že desetletja simbolizira preprostost, dostopno mobilnost in vsestransko uporabo. Njegova prepoznavna identiteta ostaja enaka, dodali pa smo mu sodobno tehnologijo, ki odgovarja izzivom današnjega časa in krepi njegovo praktično vrednost. Model je na voljo z dvema različicama baterije s kapaciteto 52 kWh ali 40 kWh, ter v treh nivojih opreme, kar omogoča, da se popolnoma prilagodi različnim željam in potrebam sodobnih kupcev. Renault 4 E-Tech electric tako združuje tradicijo in napredno tehnologijo ter prinaša mobilnost prihodnosti na dostopen in trajnosten način.
Od danes naprej bo to ikonično vozilo skrbelo za večjo varnost na naših cestah, saj smo ga v dvoletno uporabo predali Slovenski policiji. Opremljen je s policijsko grafično podobo ter svetlobno in zvočno signalizacijo. Povratne informacije policijskih strokovnih služb bodo omogočile nadaljnji razvoj ter utrdile zavezanost znamke Renault usmerjene k inovacijam in trajnostni mobilnosti. Hkrati bodo policisti avto uporabljali tudi v izobraževalne namene v različnih institucijah po Sloveniji.
Renault 4 E-Tech electric bo skrbel tudi za mobilnost Centra Rog. Ta s svojimi programi in vizijo uteleša vrednote, ki jih Renault z novo generacijo vozil prav tako postavlja v ospredje: trajnost, krožno gospodarstvo, odgovoren odnos do okolja in povezovanje generacij. Center Rog s svojo prakso – od uporabe električnih vozil in koles, do polnilnic in sončnih panelov – jasno kaže, da trajnost ni le beseda, ampak način delovanja. Zato verjamemo, da bo Renault 4 E-Tech electric v njihovi vizualni podobi postal atraktiven ambasador mobilnosti prihodnosti – tako na mestnih ulicah Ljubljane kot na dogodkih doma in v tujini.
Več informacij o Renault 4 E-Tech electric najdete v priponkah.
Download
- RENAULT 4 E-TECH ELECTRIC - PREDSTAVITEV [1,624 kB]
- RENAULT 4 E-TECH ELECTRIC - CENIK [1,898 kB]
Oddaj komentar
Pridružene novice
- 18.04.2026
- Obeležitev mejnika: 100 naročil vozil BYD v prvem mesecu na trgu
- 17.04.2026
- Geely EX5 max: Generična klasika
- 17.04.2026
- domača predstavitev: RENAULT TWINGO E-TECH ELECTRIC
- 16.04.2026
- Dutton phaeton 5: Vrnitev na sceno
- 16.04.2026
- BMW iX3 40: Novi vstopni model
- 16.04.2026
- Svetovna premiera modela ID.3 Neo: Novo ime, nov dizajn, nova notranjost in nove tehnologije
- 16.04.2026
- Še večji, še bolj adrenalinski: Auto Motor Show Slovenija 2026 se seli na Celjski sejem
- 16.04.2026
- ‘Red Dot Design Award 2026’: Električni pick-up KGM Musso EV prejemnik nagrade
- 16.04.2026
- Družba Goodyear Tire & Rubber Company: Legendarni Goodyear Blimp bo znova poletel nad Slovenijo
- 15.04.2026
- ADAC primerjalni test asistenčnih sistemov: 100-odstotno delujoča asistenca ne obstaja




















